Upcoming events

Maksumuudatused 2019

Tunnustatud maksukoolitaja Aule Kindsigo lahkab lihtsate näidete abil muudatusi ja probleeme dividendide, laenude, tulu- ja käibemaksus ning erisoodustustes.

Register More info

Projektijuhtimise töötuba

Kaasaegses ettevõttes osalevad töötajad lisaks põhitööle sageli ka erinevates projektides. Seetõttu on eduka projekti märksõnaks saamas koostöö, sest tihti kaasatakse meeskonda inimesi erinevatelt vastutusaladelt. See tekitab küsimuse, kuidas tagada osalejate pühendumus ning info liikumine? Samas pole ükski projekt ootamatuste eest kaitstud. Tihti on need välised asjad, mida on ette näha pea võimatu. Kõik see kokku tekitab tööstressi, millega toime tulemine jääb tavaliselt projektijuhi enda hooleks. Kuidas saab projektijuht ise oma stressi juhtida ning läbipõlemist vältida? Kas tööstressi on võimalik ka edukuse vankri ette seada? Need on seekordse projektijuhtide päeva sõlmküsimused, millele üheskoos vastust püüame leida. Tulge kuulama ja kaasa mõtlema!

Register More info

Avaliku esinemise praktikum

Kas kuulute nende inimeste hulka, kes esinemist naudib või on see Teile suureks väljakutseks? Enamus inimestele on hirm avaliku esinemise ees justkui sisse programmeeritud. Miks see nii on? Kuidas hirmust võitu saada ja olla julge ja särav esineja? Selleks, et end kindlalt tunda ning olla mõjuv, peaksime teadma, mis on kõnelemisel oluline. Mida teha, et oma esinemisoskusi arendada? Kui Teie elus on enesekindel ja veenev esinemine tähtsal kohal, siis on see koolitus just Teile! Tegemist on praktilise töötoaga, kus lisaks teooriale tehakse läbi hulga esinemisoskusi lihvivaid harjutusi.

Register More info