Upcoming events

Aktuaalset tööõiguses

Sügisega seondub paljudele meist kooli algus. Tööandjatele tähendab see tihti koolilõpetajate tööletulekut, aga ka olemasolevate töötajate töö kõrvalt õppima asumist. Mis omakorda tähendab, et suvistel töötajatel tööaeg otsa saab või kellegi töösuhe lõpetada tuleb. Koolitusel räägime sellest, mida uue tööletulija puhul katseajal hinnata, mis vahe on tööandja koolituskohustusel ja kohustustel, mis seonduvad töötajate täiendkoolitusele minekuga ning millal sõlmida koolitusleping. Räägime ka töösuhte lõppemisest nii töötaja kui tööandja algatusel, katseajal kui töölepingu erakorralisest ülesütlemisest- nii töötaja kui tööandja algatusel. Teemade illustreerimiseks toob lektor ohtralt näiteid töövaidluskomisjonide ja kohtupraktikast.

Register More info

Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muudatused praktikas

Eelmisel aastal tehti palju muudatusi TTOSi seaduses ja kutsume teid koolitusele, kus selgitatame, kuidas need muudatused praktikas kajastuvad ja milliseid probleeme on tekitanud. Samuti käsitleme teisi olulisi küsimusi, mis ettevõtetes üles on kerkinud. Samuti tutvustame uut Töötervishoiu ja tööohutuse veebiplatvormi VITS. Täiendkoolitus sobib ettevõtte töötervishoiu- ja ohutuse eest vastutavatele ja igapäevaselt tegelevate juhtidele ja spetsialistidele. Koolituse läbinutele väljastatakse vastav tunnistus, mis läheb töötervishoiu ja tööohutusalase täiendõppe kategooriasse

Register More info

Avaliku esinemise praktikum

Kas kuulute nende inimeste hulka, kes esinemist naudib või on see Teile suureks väljakutseks? Enamus inimestele on hirm avaliku esinemise ees justkui sisse programmeeritud. Miks see nii on? Kuidas hirmust võitu saada ja olla julge ja särav esineja? Selleks, et end kindlalt tunda ning olla mõjuv, peaksime teadma, mis on kõnelemisel oluline. Mida teha, et oma esinemisoskusi arendada? Kui Teie elus on enesekindel ja veenev esinemine tähtsal kohal, siis on see koolitus just Teile! Tegemist on praktilise töötoaga, kus lisaks teooriale tehakse läbi hulga esinemisoskusi lihvivaid harjutusi.

Register More info

TAGASISIDE MEISTRIKLASS Kuidas õige tagasiside innustab paremat tulemust saavutama?

Tagasiside on meie igapäevatöös olulisim, kuid samas ka raskeimalt omandatav juhtimisoskus. Tagasiside andmist ja võtmist tuleb nii juhil kui töötajatel kindlasti õppida ja harjutada, sest see ei ole meile kaasasündinud oskus. Loomupäraselt tunneb inimene end ebamugavalt, kui ta peab teise tegevusi kritiseerima või kriitikat kuulama. Samuti tekitab see tihti ohutunnet, ebamugavust ja isegi soovi põgeneda. Kui aga õppida teadvustama, miks sellised reaktsioonid meis tekivad, saame esialgsest pingest üle ja keskendume pigem arengule, mida tagasiside võimaldab. Samuti hakkavad inimesed kiiresti kaasa mõtlema, kui tajuvad tagasides siirast soovi aidata neil kiiremini soovitud eesmärke saavutada.

Register More info

Aastakonverents EESTI JUHTIDE PÄEV 2019 Juhtimise vastuolud

Meie traditsioonilisel aastalõpu konverentsil räägime juhile olulistest ja aktuaalsetest teemadest, mis viimasel ajal on ettevõtetes esile kerkinud. Samuti vaatame tulevikku, kuhu juhtimine lähiaastatel suundub. Tänavused põnevad esinejad avavadki juhtimises tekkinud vastuolusid. Kuna keskkond on viimastel aastatel kiiresti muutunud ja veel kiiremini muutumas, siis on on see tekkinud inimestes konflikte ja vastuolusid, mida juhid peavad lahendama või tasakaalustama. Ükski juht ei saa olla edukas üksi ja ükski edasiliikumine ei tule ilma vastuseisuta. Olete oodatud osalema ja kaasa mõtlema! Täpsemad teemad ja esinejad avalikustame septembri algul.

Register More info