Esineja: Chris Tamdjidi

Oxfordi Mindfulness'i keskuse koolitaja. Kalapa Akadeemia ja Kalapa Hotelliketi direktor ja omanik.


Chris on Kalapa Juhtide Akadeemia ja Kalapa Hotelliketi direktor ja omanik. Ta on viimased 10 aastat keskendunud juhtimisoskuste arendamisele, eriti mindfulness'i ja isikliku arengu valdkonnas.

Ta juhib üht maailma suurimat uuringut mindfulness'i kasutamisest tööelus ja selles osaleb üle 40 ettevõtte. Seoses sellega on teda kutsutud kahel korral Inglismaa parlamenti rääkima, millist kasu saavad ettevõtted mindfulness'ist.

Lisaks viib ta läbi meistriklassi Oxfordi mindfulness'i keskuses.

Ka on ta viimase 5 aasta jooksul ehitanud üles kolm ettevõtet. Ta on Kalapa Juhtide Akadeemia kaasosanik ja direktor ja keskendub juhtide arendamisele läbi isikliku arengu, sh meele treeningu.

Samuti juhib ta lossihotellide ketti Saksamaal, kus lisaks tavateenustele pakutakse ka mindfulness'i treeninguid ja teisi juhtimiseminare. Lisaks juhib ta MTÜd, mis tegeleb psühholoogia- ja tervisealaste koolitustega.

Varasemalt on ta töötanud 6 aastat Boston Consulting Group’i Müncheni, Kuala Lumpuri ja Londoni kontorites. Ta oli spetsialiseerunud auto– ja tööstusettevõtete strateegiate, muutuste ja turunduse arendamisele.

Lisaks veetis ta 7 aastat European Network of 75 Buddhist Meditation keskuse direktorina, mille ajal tegeles ta süvendatult tuhandeid aastaid vanade meele treenimise ja suunamise/transformeerimise meetoditega.

Chris on lõpetanud füüsika eriala Imperial College of Science, Technology and Medicine ja omandanud MBA Austini ülikoolist. Ta kasvas üles peamiselt Aasias ja Kesk-Idas ning kuulub esimese generatsiooni hulga, kellel tuleb vaadata passi, et meenutada oma rahvust.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Konverents UUS VÕIMALUS JUHTIMISES - MINDFULNESS Lillepaviljon Pirita tee 26 Tallinn 26.05.2016 09:45 26.05.2016 16:45
Chris Tamdjidi meistriklass: Mindfulness'i tehnikad juhi igapäevatöös Bliss Maja konverentsikeskus 9.30-16.30 Tallinn Mustamäe tee 17 27.05.2016 09:00 27.05.2016 16:30