Esineja: Dr. Elena Pruvli, (PhD)

kultuuridevahelise kommunikatsiooni koolitaja, esineja ja nõustaja, EBSi külalisõppejõud.


Dr. Elena Pruvli, (PhD), on rahvusvaheliselt tunnustatud kultuuridevahelise kommunikatsiooni koolitaja, esineja ja nõustaja (EPIC - Elena Pruvli Intercultural Communication); ta on ka EBSi külalisõppejõud.

Ta on korraldanud nii Eestis kui ka välisriikides treeninguid kultuuridevahelise kommunikatsiooni valdkonnas nii ärisektoris (nt. rahvusvahelistes firmades Ericsson, Ramirent, Playtech, Karl Storz) ja ka avalikus sektoris (nt.  partnerluses Rahvusvahelise Migratsiooni Organisatsiooniga, Euroopa-Vahemere koostöö organisatsiooniga, Punase Ristiga, Eurese, Euroguidance’ga, Hämeenlinna linnavalitsusega ja Töö- ja Majandusministeeriumiga Soomes, Institute of Peace and Dialogue in Baar Šveitsis jt). 

Ka hetkel töötab Dr. Pruvli kultuuridevahelise kommunikatsiooni valdkonnas mitmes kultuurilises ruumis ja erinevate projektide raames. Ta on panustanud raamatusse „The World Book of Happiness“, (2011, saadetud Euroopa Nõukogu presidendi Herman Van Rompuy poolt 200 maailma tähtsamale juhile); “The World Book of Love” (2013) ja „The World Book of Happiness -2 “(2016).  Need raamatud on eesti keelde tõlgitud ja on tuntud “Õnn on” ja “Armastus on” pealkirjade all.

Peale Londoni Westminsteri Ülikooli magistrikraadi saamist kommunikatsiooni valdkonnas 1998 aastal ta on kaitsnud ka juhtimisteaduse PhD, mis sai CEMSi (The Global Alliance in Management Education) poolt sertifitseeritud  (excellence certificate) kategoorias “Cross cultural competence and communication”, 2015 aastal.

Praegu kirjutab ta avarale lugejaskonnale mõeldud raamatud mõjuvast kultuuridevahelisest kommunikatsioonist.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Konverents MINDFULNESS (teadvelolek) IGAPÄEVAELUS - emotsioonidest empaatiani Tallinn Tallink Spa & Conference hotell, Sadama 11 a Tallinn 04.05.2017 09:55 04.05.2017 16:15