Esineja: Erika Kolbakov

etiketikoolitaja


Erika Kolbakov on sertifitseeritud etiketikonsultant ja koolitaja, kelle eesmärgiks on anda edasi teadmisi nii igapäeva- kui ärietiketist. Juhib kuuendat aastat oma loodud Etiketisalongi (www.etiketisalong.com), pakkudes erinevaid etiketalaseid koolitusprogramme, konsultatsioone ning temaatilisi salongiõhtuid.

On keskendunud oluliste sotsiaalsete oskuste õpetamisele ja arendamisele, mida toetab tema laiaulatuslik kogemus ja asjatundlikkus. Teemad alates suhtlemisest rõivastumise ja lauakommeteni. Tema klientideks läbi aastate on olnud nii eraisikud erinevatelt elualadelt kui ettevõtted ja organisatsioonid. Samuti on ta hinnatud ja kogemustega laste- ja noorte etiketikoolitaja tehes tihedat koostööd ka paljude üldhariduskoolidega üle Eesti.

Erika on omandanud teadmisi nii USA kui Suurbritannia õpetajate käe all ning täiendab ennast regulaarselt Londonis oma ala parimate juures. Samuti on ta tuntud kui traditsioonilise Inglise teekultuuri edendajana Eestis (Afternoon Tea Etiquette) ning loonud omanäolised temaatilised salongiõhtud nagu näiteks "Inglise Kellaviietee-etikett” ja "Klassikaline Seltskonnaetikett” (www.kellaviietee.com)

Samuti on üle Eesti tuntust kogunud tema lauakommete ja restoranietiketi koolitused, mida viib läbi valitud restoranides.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
EESTI SEKRETÄRI PÄEV Tallinn, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn Toompuiestee 27/ Paldiski mnt 4 11.04.2018 09:00 11.04.2018 17:00