Esineja: Kristiina Lõhmus

SEB Panga koolitus- ja arenduskonsultant


Kristiina tegeleb SEB Pangas mindfulness´i programmi koordineerimisega ja on valmis oma kogemust jagama huvilistele, kes sellega enda ettevõttes alustada plaanivad.

Kristiina: Olen SEB-s töötanud 7 aastat ning olen lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduste magistratuuri. Oman pikaajalist kogemust pangandussektoris kliendisuhete hoidmisel ja loomisel ning oma tänastes tööülesannetes tegelen SEB panga koolitus- ja personaliarenguprojektide koordineerimisega. Pangandus on väga kiires muutumises, pankadest on saamas üha enam tehnoloogiaettevõtted ning töötajatel on kanda multifunktsionalsed rollid, mis kõik eeldava oskust kiireks ümberlülitumiseks ning maksimaalseks pühendumiseks. Seetõttu on oluline pakkuda oma töötajatele tuge ja oskust pikemaajaliselt iseendasse vaadata, et viibida hetkes, olla kohal ning seeläbi olla edukam ja efektiivsem kõigis oma tegemistes.  Jagan hea meelega SEB kogemust antud programmi organisatsiooni toomisel ja hinnanguid ning tagasisidet programmi kasulikkuse kohta.  

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Konverents: TEADVELOLEK (MINDFULNESS) IGASSE PÄEVA Tallinn BLISSTray konverentsikeskuses Mustamäe tee /Mehaanika 21 nurgal Asukohta saate vaadata siit: http://www.blisstray.com/kontakt.html 30.05.2018 10:00 30.05.2018 16:00