Esineja: Kristjan Otsmann

aja juhtimise koolitaja ja arengutoetaja


Kristjan Otsmann on isikliku ja meeskondliku tulemuslikkuse asjatundja, koolitaja ja arengutoetaja. Ta on aidanud oma pisiettevõttes Selge Pilt viimase 9 aasta jooksul enam kui 9000 inimesel oluliste asjadega paremate tulemustega, kiiremini ja mõnusamalt valmis saada.

Kristjan on töötanud viimaste aastate jooksul selliste tipptasemel tegijatega nagu näiteks tööstuses ABB, Ericssoni, Kalevi, PKC Groupi, Valio ja Wendrega, telekomi ja IT-ettevõtete seas Telia, Elisa, Fortumo, Playtechi ja Nortaliga, logistikas Tallinna Sadama, Schenkeri, DHL ja Havi Logisticsiga, riigiettevõtete poolelt Eesti Energia, Eleringi, Tallinna Vee ja Eesti Postiga, kaubanduses A-Selveri, Coopi, Rautakesko, Stockmanni ja Statoiliga ning finantsalal LHV, SEB Panga, Kredexi ja Eesti Pangaga.

Oma eelmises tööelus oli Kristjan ajakirjanik ja keskastme juht Eesti Päevalehes, Postimehes ja Eesti Ekspressis. 

Töistest toimetustest vaba aja pühendab Kristjan pere ja kogukonna hüvangu heaks, harrastab Loode-Eestis männimetsas uusmaaka elu, soojemal ajal liigub ringi peamiselt mootorratta seljas ning vabadel hetkel harrastab väetaidu qigongi. Kristjanil on 6 last: kaks tütart ja neli poega.

 

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Konverents UUS VÕIMALUS JUHTIMISES - MINDFULNESS Lillepaviljon Pirita tee 26 Tallinn 26.05.2016 09:45 26.05.2016 16:45
PÄEV ISEENDALE: Kuidas säilitada aastalõpu saginas sisemine tasakaal? Tallinnas Energia avastuskeskuse 19.11.2016 10:00 19.11.2016 14:40