Esineja: Liisi Toom

Persoonibrändi Agentuur OÜ asutaja ja juht


Liisi Toom, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise konsultant, juhendaja, koolitaja, Persoonibrändi Agentuur OÜ asutaja ja juht, www.persoonibrand.ee/blogi enesearengu, juhtimise ja (persooni)brändi blogija.

Liisi Toom on unikaalse persoonibrändi mudeli looja ja selle Eestis propageerija alates 2008. aastast (avaldatud intervjuud ja artiklid EPLis, Äripäevas, Terevisioonis, Turundusraadios, Postimehes, juhendaja tudengitöödele, jmt). Tema missiooniks on aidata igaühel näha endas rohkemat kui esmapilgul paistab, juhendades nii kliente nende enda unistuste elu loomisel. Liisi nõustab ja koolitab igapäevaselt juhte, eksperte ja ettevõtjaid, kes soovivad oma töös rohkem rahulolu ja tulemuste saavutamises selget fookust. Varasemalt töötanud Eesti Rahva Muuseumi ja ZeroTurnaroundi kommunikatsioonijuhina, omandanud kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolis ja praegu õppimas psühholoogiat. Isiklikuks väljakutseks ja kireks rajaaerutamine.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
EESTI SEKRETÄRI PÄEV Tallinn, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn Toompuiestee 27/ Paldiski mnt 4 11.04.2018 09:00 11.04.2018 17:00