Esineja: Matti Orav

Teadveloleku praktikate koolitaja, MTÜ Vaikuseminutid


Matti on olnud õpetaja, koolijuht, koolitaja ja muusik. Ta on saanud tähendusrikkaid kogemusi elu väljakutsetega kokku puutudes, olles sulgenud kaks toimivat kooli – Viljandi Valuoja Põhikooli igaveseks ja reorganiseerides Rannu Keskkooli põhikooliks. Ta on elus väga palju lugenud, õppinud ja kogenud erineval moel vaikuse olemust iseenda sees ja enda ümber.

Tänu vaikuseminutite harjutustele on ta leidnud lihtsa viisi, kuidas keset kirglikku elumere laineid seilates võtta kiiresti kontakti iseenda olemusega. Suudan säilitada kriisisituatsioonides selge pea ja mõtlemise. Olen õppinud paremini olema oma emotsioonidega kontaktis, mitte neid alla surudes, vaid väljendades ennast selgelt ja kindlalt. Eelkõige tuleb meil elus õppida olemaks inimene ja Vaikuseminutite harjutused on just õige viis alustamiseks ja harjutamiseks, et suuta juhtida ennast tähelepanelikult ja keskendunult.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Konverents: TEADVELOLEK (MINDFULNESS) IGASSE PÄEVA Tallinn BLISSTray konverentsikeskuses Mustamäe tee /Mehaanika 21 nurgal Asukohta saate vaadata siit: http://www.blisstray.com/kontakt.html 30.05.2018 10:00 30.05.2018 16:00