Esineja: Siim Vahtrus

jurist ja koolitaja


Siim on argumenteeritud suhtlemise, avaliku esinemise ja väitlusega tegelenud üle kümne aasta, tulles ülikooliajal ka Eesti meistriks, millest tulenevalt on Siimul kõrgetasemelised argumenteerimisoskused erinevates tööalastes situatsioonides.
Argumenteerimine on Siimule kasuks olnud kogu tema senise karjääri käigus – pärast Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lõpetamist 2011. a on ta töötanud juristina Keskkonnaõiguse Keskuses ja SpeakSmartis koolitajana. Oma igapäevatöös tegeleb Siim klientide nõustamisega argumentide koostamisel ning on sageli on töö osaks teiste osapooltega läbirääkimiste pidamine võimalike kompromisslahenduste leidmiseks.
Siim on koolitanud argumenteeritud läbirääkimiste ja müügi valdkonnas nii esmatasandi- kui ka keskastme juhte ning tippspetsialiste avalikus- ja erasektoris, müügiinimesi, kliendihaldureid, advokaate, kohalikke kogukondi kui ka vabaühendusi.

Lisainfo: www.speaksmart.ee / info@speaksmart.ee / +3725208549.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
Arukas argumenteerimine ja õige lähenemine – õnnestunud läbirääkimiste võti. Bliss konverentsikeskus Mehaanika 21, Tallinn 30.05.2019 10:00 30.05.2019 16:00