Esineja: Viktoria Saat

koolitaja


Viktoria Saat MA, DiplPW on rahvusvaheline koolitaja, psühholoog, superviisor ja coach 20-aastase kogemusega töös gruppide ja indiviididega kliinilise-, hariduse- ja ärivaldkonnas. Lõpetanud Sankt-Peterburgi Puškini-nim. riikliku ülikooli psühholoogia eriala (cum laude, 2000.a.), jätkanud õpinguid konfliktilahenduses ja muutuste juhtimises Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistratuuris (2006-2011). Viktoria on raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010), Äripäeva koolitus- ja arenduskäsiraamatu üks autoritest ja kolleegiumi liige. Viktoria on programmi GRUNDKRAFT/Leaders Empowered litsinseeritud treener, ning Diamond Power Index®, Power Intelligence® sertifitseeritud coach.

Viktoria: Inimsuhted on mind alati huvitanud ja inimloomuse mitmetahulisus olnud lõpmatuks inspiratsiooniallikaks. Tunnen huvi inimese iseloomu ja tegude koosmõjul toimuvate protsesside vastu, mis juhivad ja viivad meid iseenda parema mõistmiseni, aitavad meil kohaneda ümbritseva elu kiirete muutustega ja toetavad meid keerulistes situatsioonides.

Koolitused

Koolituse nimi Toimumise koht Toimumise aadress Koolituse algus Koolituse lõpp
EESTI JUHTIDE PÄEV 2017 Mis annab tööle tähendust? Meriton Spa&Conference Hotel Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4 Tallinn 29.11.2017 10:00 29.11.2017 16:00