EESTI SEKRETÄRI PÄEV


09.00 – 09.50 Registreerimine, hommikukohv. Hommikukontserti annab basskitarril G.Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpilane Karl Tammaru.
09.50 – 10.00 Konverentsi avamine. Moderaator Hannes Hermaküla

10.00 – 10.45 Kus on peidus sekretäri hea tuju?
Aune Past, kommunikatsiooniekspert
* Kas minu hea tuju sõltub töökohast või töökoha hea tuju sõltub minust?
* Kuidas hoida end emotsionaalselt heas vormis?
* Kuidas hea tuju aitab eesmärke saavutada?
* Ja üldse, mis teistel minu tujuga asja peaks olema?


10.45 – 11.30 Eludisain: Kuidas rakendada oma potentsiaali töö ja eraelu kujundamiseks?
Liisi Toom, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise konsultant
* Kes ma olen, mida oskan ja mis on minu tegelik potentsiaal?
* Miks on eneseareng- ja teadlikkus oluline ka eneseturunduses?
* Kuidas luua rahuldust pakkuva töö ja eraelu isikliku mainekujunduse ja persoonibrändi abil?


11.30 – 12.00 Kohvipaus

12.00 – 12.45 Keel kukub! Naeruga tänapäeva eesti keelest.
Loone Ots, koolitaja, keeletoimetaja ning ilukirjanik
* Kuidas ei maksa kirjutada, milliseid sõnu, fraase ja lauseid peaksime kirjas vältima?
* Kuidas sõnastada sama mõtet nii, et saaksime juurde palju häid kliente?
* Kui tähtis on üks väike kirjavahemärk?
* Kas peame alati kasutama võõrapäraseid väljendeid või on kadakainglus lihtsalt veel üks naerukoht?

12.45 – 13.30 Kuidas omada ülevaadet kõigest, mis teoksil ja vältida asjade unarusse jätmist?
Siim Sarapuu, Eesti Töötukassa Harjumaa osakonna juhataja
* Miks me kipume asju edasi lükkama ja mida see võib endaga kaasa tuua?
* Kuidas panna oma tegemised tähtsuse järjekorda ja eristada olulist ebaolulisest?
* Kuidas vältida tööde kuhjumist nii, et stressitase võimalikult madalal hoida?

13.30 – 14.30 Lõuna


14.30 – 15.15 Etiketijuhised on ajast ja arust, kas tõesti?
Erika Kolbakov
, etiketikoolitaja
* Mis vahe on kaasaegsel igapäeva- ja ärietiketil?
* Millised märgid suhtlemist kaasinimestega mõjutavad?
* Mis loob otsese peegelduse firma olemusest ja usaldusväärsusest?
* Mida silmas pidada  hea esmamulje loomisel?
* Kuidas võtta professionaalselt vastu klienti või koostööpartnerit?
* Kuidas suhelda ja rõivastuda kõrgetasemelise professionaalina?

15.15 – 16.00 Kuidas hääl ja kehakeel klienditeeninduses maksimaalselt enda kasuks tööle panna?

 Inga Lunge, näitleja ja õpetaja
* Esmamulje jätmine
* Kuidas hinnata klienti kehakeele järgi?
* Milliseid märke loevad kliendid alateadlikult välja meie kehakeelest ja hääletoonist?
* Kuidas luua pingevaba suhtlemiskeskkond?


16.00 – 16.30 Kuidas ennast ja end ümbritsevaid õnnelikuna hoida?
Jesper Parve, endine profikorvpallur, nüüdne maailmarändur, blogija ja kirjanik

16.30 - 16.40 Konverentsi lõpetamine
 

Kuupäev

11. aprill 2018

Asukoht:

Tallinn, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
Toompuiestee 27/ Paldiski mnt 4

Hind:

149.00 EUR
Soodushind 149 eurot. Mitmele osalejale pakume soodushinda 139 eurot. Hinnad sisaldavad konverentsimaterjale, lõunat ja kohvipause. Hindadele lisandub km.

Loobumistingimused:

Konverentsist loobumiseks palun saatke meile kirjalik teade 5. aprilliks. Siis tagastame 100% maksumusest. Hiljem tagastame 80% maksumusest, kuid saab vahetada osaleja nime.

Aune Past
kommunikatsiooniekspert

Aune Past on bestselleri "Hea tuju raamat 40+". Lood tervise, ilu ja suhete hoidmisest" autor. Ka tema elulooline reisiraamat: "Minu unistuste Monaco. Printsi poole teel", leidis sooja vastuvõtu.

Aune Past on endine teleajakirjanik, kes kutsuti Tartu ülikooli PR õppejõuks.  Teadlasena uuris Aune Past imago kujunemise aluseid. Aune Past on kommunikatsioonifirma "Past ja Partnerid" juht ning konsultant , olles tunnustatud kommunikatsiooniekspert ning mainekujundaja. 2016. aastal pälvis ta EPRA eripreemia organisatsiooni sisekommunikatsiooni eest.

Aune Past on Eesti Suhtekorraldajate Liidu esimene president ning kauaaegne juhatuse liige. Aune Past on alates 2016. Eesti Tantsuspordi Liidu president.

ESTCube-2 mentor ja projekti Miljon+ kommunikatsiooni nõustaja.

Abielus, kolme lapse ema ja kolme lapselapse vanaema. Sõidab lumelauaga, kirjutab raamatut šampanjareisidest ning tantsib tangot.

Liisi Toom
Persoonibrändi Agentuur OÜ asutaja ja juht

Liisi Toom, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise konsultant, juhendaja, koolitaja, Persoonibrändi Agentuur OÜ asutaja ja juht, www.persoonibrand.ee/blogi enesearengu, juhtimise ja (persooni)brändi blogija.

Liisi Toom on unikaalse persoonibrändi mudeli looja ja selle Eestis propageerija alates 2008. aastast (avaldatud intervjuud ja artiklid EPLis, Äripäevas, Terevisioonis, Turundusraadios, Postimehes, juhendaja tudengitöödele, jmt). Tema missiooniks on aidata igaühel näha endas rohkemat kui esmapilgul paistab, juhendades nii kliente nende enda unistuste elu loomisel. Liisi nõustab ja koolitab igapäevaselt juhte, eksperte ja ettevõtjaid, kes soovivad oma töös rohkem rahulolu ja tulemuste saavutamises selget fookust. Varasemalt töötanud Eesti Rahva Muuseumi ja ZeroTurnaroundi kommunikatsioonijuhina, omandanud kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolis ja praegu õppimas psühholoogiat. Isiklikuks väljakutseks ja kireks rajaaerutamine.

Loone Ots
koolitaja, keeletoimetaja ning ilukirjanik

Loone on Tartu ülikooli haridusega PhD (Ed.). Ta on koolitaja, keeletoimetaja ning ilukirjanik. On õpetanud Tartu ja Tallinna ülikoolides ning külalisena mh Moskvas, Peterburis ja Göttingenis. E-teksti mõjusid ja lugemismudeleid uurib aastast 2000. Esinenud paljudel konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Kirjutanud artikleid eesti keele ja kultuuri kohta. 

Siim Sarapuu
Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja

Lisaks on Siim Invicta juhtimistreener ning lektor erinevates koolides juhtimise, karjääri planeerimise ja tööturu valdkondades. Kõige selle kõrval pingutab ta iga päev, et pühendada piisavalt aega oma perele ja hobidele, milleks on sulgpall, reisimine, matkamine ja erinevad kultuuriüritused. Tihti tunneb ta, et ei jõua, kuid oskusliku ajakasutuse puhul see isegi õnnestub! 

Erika Kolbakov
etiketikoolitaja

Erika Kolbakov on sertifitseeritud etiketikonsultant ja koolitaja, kelle eesmärgiks on anda edasi teadmisi nii igapäeva- kui ärietiketist. Juhib kuuendat aastat oma loodud Etiketisalongi (www.etiketisalong.com), pakkudes erinevaid etiketalaseid koolitusprogramme, konsultatsioone ning temaatilisi salongiõhtuid.

On keskendunud oluliste sotsiaalsete oskuste õpetamisele ja arendamisele, mida toetab tema laiaulatuslik kogemus ja asjatundlikkus. Teemad alates suhtlemisest rõivastumise ja lauakommeteni. Tema klientideks läbi aastate on olnud nii eraisikud erinevatelt elualadelt kui ettevõtted ja organisatsioonid. Samuti on ta hinnatud ja kogemustega laste- ja noorte etiketikoolitaja tehes tihedat koostööd ka paljude üldhariduskoolidega üle Eesti.

Erika on omandanud teadmisi nii USA kui Suurbritannia õpetajate käe all ning täiendab ennast regulaarselt Londonis oma ala parimate juures. Samuti on ta tuntud kui traditsioonilise Inglise teekultuuri edendajana Eestis (Afternoon Tea Etiquette) ning loonud omanäolised temaatilised salongiõhtud nagu näiteks "Inglise Kellaviietee-etikett” ja "Klassikaline Seltskonnaetikett” (www.kellaviietee.com)

Samuti on üle Eesti tuntust kogunud tema lauakommete ja restoranietiketi koolitused, mida viib läbi valitud restoranides.

Inga Lunge
näitleja ja õpetaja

Inga on näitleja ja Eesti Näitlejate Liidu liige. 2004 lõpetas Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppe. 2011 lõpetas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli magistriõppe. Näitlejatöö kõrvalt õpetab ta noori Polygoni teatrikoolis  ning juhendab Hugo Treffneri gümnaasiumis näiteringi. Lisaks annab koolitusi hääle kasutamise, avaliku esinemise ning näitlejameisterlikkuse teemadel. 

Jesper Parve
endine profikorvpallur, nüüdne maailmarändur, blogija ja kirjanik

Jesper Parve: endine profikorvpallur, nüüdne maailmarändur, blogija ja kirjanik, kellest viimasel ajal on saanud omamoodi eestkõneleja Eesti meestele.
Oma blogis ja raamatutes ei kuuluta Jesper ülemaailmset suurt tõde meestest, vaid räägib pigem erinevaid mõtteid-ideid meheks olemisest läbi oma kogemuste. Lisaks ka lihtsalt elamisest, õnnelikkusest ja inspiratsioonist. Kirjastusel Pilgrim on ilmunud Jesper Parve raamat "Mees. Otse ja ausalt" ning kirjastusel Petrone Print raamat ,,Minu Bali´´

 

Kes saab arve?