Tulevased sündmused

KESKJUHTIDE PÄEV Kuidas olla paindlik, kuid nõudlik juht?

Vahetu juht peab olema nii usaldusisik oma osakonna töötajatele ja samas ka vahemees juhtkonnaga suhtlemisel. Kuidas sellise kahesuunalise rolliga ja kiiresti muutuvate nõudmistega hakkama saada? Kiiresti muutuv aeg pakub keskjuhtidele uusi väljakutseid – töötajad ootavad vaba ja lõbusat töökeskkonda, kus pingutamine pole motiveeriv. Samas ootab juhtkond siiski tulemusi ja eesmärkide täitmist. Uuringud näitavad, et parima tulemuse teevad need juhid, kes on nii tulemustele keskendunud, ent tegelevad samal ajal ka inimeste motivatsiooni ja pühendumusega. Kuidas selline olukord saavutada?

Registreeru Rohkem infot

EESTI SEKRETÄRI PÄEV 2019. Unistustest tegudeni.

Kas unistustest tegudeni jõudmine on raske? Jah, võibolla, kuid see on võimalik. Sel aastal räägimegi sellest, kuidas fokuseeritult liikuda oma eesmärgi suunas? Kuidas panna inimesed tegema seda, mida ootame? Kuidas öelda „ei“ teisi solvamata? Kuidas keskendumist parandada? Kuidas igapäevaelus säilitada tasakaalu? Lisaks on kavas keelekasutuse ja toitumise teemad.

Registreeru Rohkem infot

Uuemat riigihangete praktikas

Riigihangete aastane maht Eestis on 2,3 miljardit eurot ja hanketellimustel ettevõtete portfellis oluline tähtsus. Samas tekitab Riigihangete seadus praktikas erinevaid tõlgendusi ja nende mõistmine vajalik nii pakkujatele kui ka hankijatele. Koolitusel vaatame üle värskemad VAKO ja kohtulahendid ning analüüsime enim vaidlusi põhjustavaid teemasid. Koolitus sobib nii pakkujatele kui ka hankijatele, sest edukaks hankeks peavad mõlemad pooled asjadest ühtmoodi aru saama.

Registreeru Rohkem infot

Maksumuudatused 2019

Tunnustatud maksukoolitaja Aule Kindsigo lahkab lihtsate näidete abil muudatusi ja probleeme dividendide, laenude, tulu- ja käibemaksus ning erisoodustustes.

Registreeru Rohkem infot

Projektijuhtimise töötuba

Kaasaegses ettevõttes osalevad töötajad lisaks põhitööle sageli ka erinevates projektides. Seetõttu on eduka projekti märksõnaks saamas koostöö, sest tihti kaasatakse meeskonda inimesi erinevatelt vastutusaladelt. See tekitab küsimuse, kuidas tagada osalejate pühendumus ning info liikumine? Samas pole ükski projekt ootamatuste eest kaitstud. Tihti on need välised asjad, mida on ette näha pea võimatu. Kõik see kokku tekitab tööstressi, millega toime tulemine jääb tavaliselt projektijuhi enda hooleks. Kuidas saab projektijuht ise oma stressi juhtida ning läbipõlemist vältida? Kas tööstressi on võimalik ka edukuse vankri ette seada? Need on seekordse projektijuhtide päeva sõlmküsimused, millele üheskoos vastust püüame leida. Tulge kuulama ja kaasa mõtlema!

Registreeru Rohkem infot