Tulevased sündmused

TAGASISIDE MEISTRIKLASS Kuidas õige tagasiside innustab paremat tulemust saavutama?

Tagasiside on meie igapäevatöös olulisim, kuid samas ka raskeimalt omandatav juhtimisoskus. Tagasiside andmist ja võtmist tuleb nii juhil kui töötajatel kindlasti õppida ja harjutada, sest see ei ole meile kaasasündinud oskus. Loomupäraselt tunneb inimene end ebamugavalt, kui ta peab teise tegevusi kritiseerima või kriitikat kuulama. Samuti tekitab see tihti ohutunnet, ebamugavust ja isegi soovi põgeneda. Kui aga õppida teadvustama, miks sellised reaktsioonid meis tekivad, saame esialgsest pingest üle ja keskendume pigem arengule, mida tagasiside võimaldab. Samuti hakkavad inimesed kiiresti kaasa mõtlema, kui tajuvad tagasisides siirast soovi aidata neil kiiremini soovitud eesmärke saavutada.

Registreeru Rohkem infot

Eesti keele tulipunktid

Koolitusel keskendume sellele, kuidas kirjutada ladusaid, konarusteta ja hästi loetavaid tekste. Mis aga pole vähem oluline, pöörame tähelepanu tihti tehtavatele keelevigadele.

Registreeru Rohkem infot

Aastakonverents EESTI JUHTIDE PÄEV 2019 Eneseteadlikult eesmärgini

Tänavu räägime juhtimise vastuoludest. Kuna meie ootused tööle, suhetele ja keskkonnale on väga kiiresti muutumas, siis see tekitab vastuolusid, mida juhid lahendama või tasakaalustama peavad. Aga ükski juht ei saa olla edukas üksi ja ükski edasiliikumine ei tule ilma vastuseisuta. Kuidas neid vastuolusid teadvustada ja tasakaalus hoida? Samas ei saa me olla kogu aeg tasakaalus, vaid vahepeal peame raskemate eesmärkide saavutamiseks tegema asju kire ja pingutusega. Just pingutamine annab meile võimaluse kogeda pärast rahulolu ja õnnehetki. Siiski on pikaajaline pinge kurnav ja vaid eneseteadlikkus säästab meid läbipõlemisest ja püsida valitud teel. Konverentsil räägimegi olulisematest oskustest, mida läheb juhil praegu ja lähitulevikus vaja arengu, muutuste ja suhete juhtimisel. Samuti saate nõuandeid, kuidas läbi eneseteadlikkuse juhtida edukalt keerulisi olukordi ja töösuhteid.

Registreeru Rohkem infot