Tulevased sündmused

Töölepingu lõpetamise nõuded ja nõksud

Koolitusel räägime olulisematest töölepingu ülesütlemise probleemidest ja võimalikest lahendustest. Lektor toob kõikide teemade juures läbivalt näiteid viimase aja kohtupraktikast.

Registreeru Rohkem infot

Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muudatused 2019

Suuremahulised muudatused jõustuvad 01.01.2019: muudatused tervisekontrollis, esmaabi andmises, töötajate juhendamises ja väljaõppes, ohutegurites (sh lisandusid psühhosotsiaalsed ohutegurid), , riskianalüüsis, võimalus leppida töötajaga kokku leppetrahv tööohutuse ja töötervishoiu nõuete rikkumise eest jms. Et vigu varakult ennetada, siis kutsume teid koolitusele kus selgitatakse, kuidas muudatusi enda ettevõttes varakult sisse viia.

Registreeru Rohkem infot

Muudatused tulu- ja käibemaksus ning maksukorralduse seaduses 2018-2019

Koolitusel annab tunnustatud lektor Aule Kinsigo praktilise ülevaate olulistematest tänavustest ja tuleval aastal jõustuvatest maksumuudatustest.

Registreeru Rohkem infot

EESTI JUHTIDE PÄEV 2018 Usalda, inspireeri, keskendu!

Juhtimisel muutub üha olulisemaks, kuidas luua tööl usalduslik keskkond, kus inimesed tahavad olla juhile nõuandjaks ja inspireerijaks. Mis loob turvalise ümbruse, kus töötajad julgevad seada endile arendavaid eesmärke ja pakkuda originaalseid ideid töö parandamiseks? Kuidas kasvatada ühtset meeskonna, kes panustab pühendumisega igapäevatöös enda ja ettevõtte arengusse? Milliseid oskusi ja omadusi tuleks selleks arendada nii juhtidel kui ka töötajatel – sellest räägimegi tänavusel konverentsil.

Registreeru Rohkem infot