Tulevased sündmused

Kuidas maksta makse õiglaselt?

Maksukeskkond on viimastel aastatel kiiresti muutunud ja tihti pole me jõudnud veel analüüsida, kas maksame ikka makse ettevõtte seisukohalt õiglaselt või äkki hoopis liiga palju? Koolitusel analüüsimegi maksuteemad, mille puhul võib õiglus olla nihutatud ettevõtte kahjuks. Selleks saategi üle vaadata enda ettevõtte maksukohustused ja leida saadud teadmiste abil vajadusel kasulikumad lahendused. Armastatud maksulektor Aule Kindsigo räägib eluliste näitete ja kujunenud kohtupraktika abil probleemid selgelt lahti ning annab soovitusi ettevõtte maksusoodustuste kasutamiseks.

Registreeru Rohkem infot

Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muudatused praktikasse

Eelmisel aastal tehti palju muudatusi TTOSi seaduses ja kutsume teid koolitusele, kus selgitatame, kuidas need muudatused praktikas kajastuvad ja milliseid probleeme on tekitanud. Samuti käsitleme teisi olulisi probleeme, mis ettevõtetes üles on kerkinud.

Registreeru Rohkem infot

Avaliku esinemise praktikum

Kas kuulute nende inimeste hulka, kes esinemist naudib või on see Teile suureks väljakutseks? Enamus inimestele on hirm avaliku esinemise ees justkui sisse programmeeritud. Miks see nii on? Kuidas hirmust võitu saada ja olla julge ja särav esineja? Selleks, et end kindlalt tunda ning olla mõjuv, peaksime teadma, mis on kõnelemisel oluline. Mida teha, et oma esinemisoskusi arendada? Kui Teie elus on enesekindel ja veenev esinemine tähtsal kohal, siis on see koolitus just Teile! Tegemist on praktilise töötoaga, kus lisaks teooriale tehakse läbi hulga esinemisoskusi lihvivaid harjutusi.

Registreeru Rohkem infot